Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Příspěvek na péči

28.8.2017 | Ivana

Dobrý den, má motázku ohledně dcery, léčila se s rakovinou ledvin od 9m.narození, behem léčby ji byla odebárna jedna ledvina a druhá ořezána, ted už chodí jen na kontroly jednou za pul roku. Mám nárok na příspěvek na péči, i když dcera pujde již do 1 ročníku Zš a mám druhé dítě které nastoupí do Mš, sama jsem vedena od minuleého měsíce na úřadě práce. Přítel snámi žije, ale převážně pracuje daleko od místa bydliště. Takže jsem na vše převážně sama. Děkuji a přeji pěkný den.

Domluvte se s ošetřující lékařkou své dcery. Obávám se, že nárok za daných okolností není. Vaše dcera se i přes nepříznivé okolnosti, dobře adaptovala v životě. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: