Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Příspěvek na péči

3.11.2011 | lucie

Dobrý den mám babičku, která je ležák a pobírá příspěvek 3 stupen. Jenom mám dotaz kdo za mě platí daně? A zda jsi můžu přivydělat nějakou korunu kdybych šla na brigádu nebo to nejde? Děkuji za odpověd

Nevím jaké daně, nerozumím otázce. Máte hrazeno zdravotní a sociální pojištění, jestli jste hlavní pečující babičky. Přivydělat si můžete /v poradně je řada podobných dotazů/, ale nejdříve musíte zabezpečit kvalitní péči o babičku.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: