Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prispevek na osobu blizkou

11.11.2018 | anny

Dobry den...mam takovy dotaz.?'staram se o svoji.maminku mam ji.v peci ve 2.stupni myva vypadky vedomi.vyzaduje nutny dohled druhe osoby celodenni.maminka.ma svuj byt jednu zastavku odemne nenechavam ji nikdy samotnou kdyz je potreba beru si ji I k sobe,o vsechno.se staram.ja...nemuzu proto chodit ani.do prace..samozrejme kazdy mame placeni...nemela jsem na to tak mi poradily ze si mam.vyplnit zadost o doplatek na bydleni.a zivobiti a prispevek na.bydleni ....bydli semnou syn je plnolety 22.,let mu.je. dostal.od svyho otce auto.jako dar.syn by se.mel.pocitat jako spolecne.posuzovany on.se.socialkou nechce.mit.nic spolecnyho ...syn ma pritelkyni.obcas prebyva u ni.obcas u me...jestli ste me pochopily.proc jsem.vam.napsala ?'nemuzu pracovat a.nevim.jak mam postupovat abych mela.narok na.socialni davky.ti vypadky myva I ve spani kdykoliv a ani ona o tom.nevi...poradite mi,??? Syn auto dostal.aby pochytal vetsi praci v rizeni a samozrejme kdyz je potreba s maminkou k lekari na vysetreni pomaha ...maminka ma vice diagnoz budu rada kdyz mi odpovite dekuji...

Zkuste se obrátit na zdravotně sociální odbor. Já bohužel vašemu dotazu nerozumím. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: