Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Prispevek na osobu blizkou

11.11.2018 | anny

Dobry den...mam takovy dotaz.?'staram se o svoji.maminku mam ji.v peci ve 2.stupni myva vypadky vedomi.vyzaduje nutny dohled druhe osoby celodenni.maminka.ma svuj byt jednu zastavku odemne nenechavam ji nikdy samotnou kdyz je potreba beru si ji I k sobe,o vsechno.se staram.ja...nemuzu proto chodit ani.do prace..samozrejme kazdy mame placeni...nemela jsem na to tak mi poradily ze si mam.vyplnit zadost o doplatek na bydleni.a zivobiti a prispevek na.bydleni ....bydli semnou syn je plnolety 22.,let mu.je. dostal.od svyho otce auto.jako dar.syn by se.mel.pocitat jako spolecne.posuzovany on.se.socialkou nechce.mit.nic spolecnyho ...syn ma pritelkyni.obcas prebyva u ni.obcas u me...jestli ste me pochopily.proc jsem.vam.napsala ?'nemuzu pracovat a.nevim.jak mam postupovat abych mela.narok na.socialni davky.ti vypadky myva I ve spani kdykoliv a ani ona o tom.nevi...poradite mi,??? Syn auto dostal.aby pochytal vetsi praci v rizeni a samozrejme kdyz je potreba s maminkou k lekari na vysetreni pomaha ...maminka ma vice diagnoz budu rada kdyz mi odpovite dekuji...

Zkuste se obrátit na zdravotně sociální odbor. Já bohužel vašemu dotazu nerozumím. TT


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: