Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


příspěvek na opravu

14.7.2014 | Petr

Dobrý den, mamince je 88 let, má průkaz ZTP, dostává příspěvek I.stupně. Máme doma vanu a ona se do ní nemůže dostat. Proto bych chtěl místo vany zřídit sprchový kout. Je možnost dostat příspěvek na tuto přestavbu? Pokud je to možné jak máme postupovat. Děkuji za odpověď.

Bude lepší, pokud se přímo obrátíte na zdravotně sociální odbor na úřadu práce a osobně situaci proberete. Příspěvek I. stupně nemá moc možností.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: