Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Příspěvek na dopravu

18.3.2011 | Zdeněk

Prosím maminka je epileptička a tak má mít stály doprovod.Sanitku ji nechcou napsat a tak mě zajíma zda nemám nárok na příspěvek na dopravu (jednorázovy) když s ní jezdím po doktorech, a kdo o tom rozhoduje.

Samotná diagnóza nevede k nutnosti mít stálý doprovod. Záleží na formě a četnosti záchvatů. S lékařskou zprávou konzultujte zdravotně sociální odbor dle místa trvalého bydliště.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: