Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


příspěvek

30.6.2011 | Staňa

Matce je 87 let,dostává příspěvek 4000 měsíčně,její stav se zhoršuje,měla bych nárok na zvýšení příspěvku i když bych chodila do práce a o matku pečovali střídavě členové rodiny? Ty 4000 co matka bere nevidíme,jelikož si je schovává a nic nám nedá.

Vždy je určena hlavní osoba, která poskytuje adekvátní péči a zodpovídá za stav blízké osoby. Když toto zajistíte, můžete i pracovat.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: