Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


přípěvek v páči o osobu blízkou.

5.12.2011 | Pavla

Dobrý den
Pečovala jsem o babičku 5 let.1.11 2011 byla hospitalizovaná a 4.11. 2011 bohužel zemřela.
Při nahlašování této skutečnosti mi na úřadě vystavili POTVRZENÍ PROKAZUJÍCÍ DOBU POSKYTOV8NÍ PÉČE podle údajů na tomto potvrzení je přiznán příspěvek ještě i za měsíc listopad, ale nedošel. Tak jak to tedy je náleží mi tento příspěvek, nebo ne? Mají to na tom potvrzení dobře nebo špatně??

Zemřela-li vaše babička 4.11. v nemocnici, můžete si odpovědět sama, zda máte nárok na příspěvek na péči za měsíc listopad.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: