Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Převoz

8.8.2018 | Gabriela Novakova

Dobry den koho pozadat o prevoz babicky z ustavu Horni Berkovice do.Domova pro.seniory se sluzbou žatec je malo pohybliva 90procetni demenci tvrdi ze jsi mame prevezt sami ....?z lekarskeho hlediska jsi to opravdu neteoufnu a nevite co se cestou muze stat poradite jak zaridit prevoz?

Dohovořte se s praktickým lékařem babičky, či s lékařem, který doporučil převoz do ústavu. Ovšem vzhledem k tomu, že zdravotní stav se během hospitalizace stabilizoval, může se rodina podílet i na převozu. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: