Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Přesun z LDN do lepšího

2.5.2017 | Jana

Dobrý den, zajímalo by mě jaké možnosti máme. Chtěli bychom přemístit vzdálenou příbuznou z LDN kde sdílí pokoj s dalšími osobami do většího soukromí. Bohužel o tetu není ani dobře postaráno, sama už se nenají a sestry se jí nepříliš věnují aby se její zdravotní stav zlepšil. Proto hodně hubne a už se skoro vůbec nehýbe. Ráda bych se dozvěděla jestli existují nějaké pečovatelsné domy kde by se tato péče a pokoj (max pro 2 osoby) daly zaplatit a bylo by to za rozumné peníze. Nevím si rady jaké jsou možnosti. Rádi bychom aby to bylo ve Středočeském kraji. Předem děkuji za odpověď.

Podívejte se na zařízení jednak přes internet, ale především osobně. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: