Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


přeprava nepohyblivého pacienta

11.3.2014 | Jaroslav Řepa

Dobrý den, otec je po transplantaci kostní dřeně. do nemocnice se dostává sanitkou kterou hradí pojištovna. Nyní má však komplikace pohybového rázu. nedostanu se z bytu jinak než na nosítkách jelikož nemůže chodit tak ho snáší na sedačce. Chci se zeptat jak je to s nárokem na sanitku v případě že musí vyřešit něco na úřadech nebo podobně. Sám se tam nedostane. Děkuji

Domluvte se s obvodním lékařem, či s odborným lékařem ke kterému bude otec jezdit. Od něho byste měla dostat lístek na sanitu. (T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: