Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


přemístění z místa na místo

10.11.2016 | Bohumila Krejčí

starám se o 90 letou seniorku,která je ležák.dostane polohovací postel,jak ji přemístit,nebo koho zavolat? má navíc na levé noze ortézu. Není nikdo kdo by pomohl.Včera mi bylo sděleno ,že dnes se bude postel kompletovat.Poraďte,prosím.

Zkuste poprosit o pomoc ty, kteří budou přivážet onu polohovací postel. Jinak se budete muset se svou prosbou obrátit na obvodního lékaře. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: