Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Přeložení tatínka blíže k rodině

24.6.2022 | Forstová Petra

Dobrý den,
můj tatínek bydlel v seniorském bytě bez služeb, v současné době utrpěl cévní mozkovou příhodu a je zatím umístěn v nemocnici s následným přeložením na rehabilitační oddělení. Bohužel toto zařízení stejně jako nemocnice jsou od našeho bydliště vzdáleny 2 hod autem vlakem 4 hod. Zdravotní sestra předemnou zmínila možnost podání si žádosti o přeložení tatínka blíže k našemu bydlišti. Já však vůbec nikdy takovou situaci neřešila a vůbec nevím jakým způsobem se žádá. Budu vděčná za jakoukoliv pomoc.
S pozdravem
Forstová

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!! TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: