Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


potrebuju poradit

20.3.2011 | vaclava

dobry den,chtela jsem se zeptat co mam delat,mam syna o ktereho pecuju a v zari mu bude 17 let a potrebovala bych vedet jak to mam udelat nebo spise vedet kdy mohu zbavit sveho syna svepravnosti protoze nic o tom nevim tak bych potrebovala vasi radu syn ma 4 stupen je na me zavisli neumi se vubec podepsat prosim jestly je mozne na toto odepsat,dekuji za vasi odpoved Klimtova.

Podívejte se na odpověď z 8.3. Alzheimerova choroba - zbavení svéprávnosti


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: