Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Potřebuji radu

21.12.2011 | Martin

Dobrý den
Máme stejný problem ale s dědou, začalo vcelku nevině (děda něco ztratil a nemohl to najit a tak podobně) myslím že se to den ode dne stupňuje začíná nás obviňovat z toho že mu chodíme do pokoje a přehrabujeme mu tam věci nebo něco krademe jenomže to vubec není pravda už si sním nevíme rady,proto vás prosím o pomoc. Celkem mě mrzí že takhle obviňuje aji jeho vnoučata a všechny co jsou sním delší dobu v jednom domě je to prostě smutný. Děkuji vám.

Je vhodné obrátit se na praktického lékaře vysvětlit situaci a domluvit s ním návštěvu spádové psychiatrie.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: