Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


poptavka

6.10.2011 | miriam

Dobry den chtěla jsme se zeptat mám dvě dcery a ta jedna už bere péčí o osobu blízkou a těd včera mi bylo zděleno u lékaře že i ta druha má mít celo denní péčí tak nevím jeslí mužu brát dvakrát děkují za odpověd

Z vašeho dotazu není jasná míra postižení dcer, ani o jak vysoký příspěvek se jedná. Pokud je možno zorganizovat práci tak, že zvládnete kvalitně o obě, neměl by být problém.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: