Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


poplatek u lékaře

14.8.2012 | Jana

dobrý den, mám maminku 85 let po dvou mozkových mrtvicích, nepohyblivou, ležící v současné době cca 1,5 roku v domově pro zdravotně a tělesně postižené, bohužel až nyní jsem si všimla, že na měsíčním vyúčtování plateb je 2x poplatek za návštěvu lékaře (praktický a neurolog), přestože za celou dobu byla mami pouze 1x na vyšetření u praktické lékařky. Údajně je to za "psaní léků".Je tato platba oprávněná? děkuji

Je-li vaše po dvou mozkových mrtvicích v domově pro zdravotně a tělesně postižené, tak ji měl či mohl vidět neurolog. Mohl jako konziliář za ní přijít k lůžku, aniž byste byla o celé záležitosti informovaná. V případě vaší věrohodné domněnky, že tomu tak nebylo, můžete svou pochybnost sdělit reviznímu lékaři.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: