Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Pomocovani

28.10.2016 | Jiří

Dobrý den mame problém s babičkou stále se pocurava a uz ani nema sílu se jít vycurat pořídili jsme plenky a to sme asi udělali chybu od te doby nechodí vůbec na záchod je naky zařízení kde by se o ni mohly starat mame děti a cely byt smrdí cpavkem deti nam furt pláčou je nake pomocí diky za odpověď

Obraťte se na pečovatelskou službu v místě bydliště. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: