Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Pomoc s úklidem pro seniorní rodiče Praha 4

18.10.2019 | Alena

Dobrý den,
moji rodiče, oba 82+ jsou naštěstí stále duševně zcela v pořádku, ale pravidelný úklid v bytě (3+1) jim už dělá potíže. Nicméně nechtějí do bytu "cizí" lidi - tedy hledám někoho příjemného, kdo by docházel pravidelně a úklid u seniorů by mu nevadil. Prosím nemáte nějaký ověřený kontakt/doporučení?

Upozorňuji, že aktualizace stránek "pečující" koncem ledna 2019 skončila!!! TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: