Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pomoc matce

26.8.2018 | Jana Mišúnová

D.den,mám dotaz ohledně mé matky,jeji diagn.je stařecka demence,v posl.době odmítá brát léky,bydlí ve stejném domě jako ja a zacinaji se ozývat sousedé,že se bavi hlučně v noci s okna z někým,koho nokdo nevidí,léčit se prý nepotřebuje :je zdravá,hrozí ji,že ji vyhodi z bytu,pokud nepřestane,domluvit si nedá,ma svoji hlavu,jak anebo kam se mam obrátit,abych byla schopna ji nějak jakkoliv pomoci?

Kontaktujte nejdřív praktického lékaře maminky. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: