Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pomoc

14.8.2016 | ivana

dobry den potrebuji poradit beru na uzkost amisulpris mylan a prothiaden lekar mi rekl ze mam vysadit amisulrid a nasadit coaxial jenze po vysazeni amysulprid me bylo strasne spatne tak jsem zase nasadila amisulprid a coxial neberu jenze amysulprid mi nezabira je mi zle a tresu se.potrebuji radu jestli muzu brat k a amysulridu ten coaxial nebo mam pockat na lekare co dal ma momentalne dovolenou.

Počkáte s původní medikací na svého ošetřujícího lékaře a poté se domuvíte o dalším. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: