Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


POMOC

27.1.04 | Markéta

Dobrý den, jmenuji se Markéta. Moje maminka má už čtyři měsíce bolesti,pálení zad s projevem vyrážky. Při pocitu pálení se vyskytuje vyrážka po celém těle, ktrerá po pocitu pálení odezní. Někdy se vyskytne teplota 37,2°C, která také během půl hodiny odezní. Veškeré labo.výsledky negativní(pouze základní laboratoř). Z vyšetření provedeno pouze lumbální punkce a rentgen. Žádná analgetika nezabírají, pouze na krátký čas utlumí bolest, ale jinak pocit pálení neutlumí. Jsme už z toho všichni zoufalí a maminka ztrácí naději. Prosím pomozte nám!

Váš dotaz byl již zodpovězen v diskusi Evou, zkuste se vydat touto cestou.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: