Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


polyneuropatie

3.1.2013 | Ifa

Maminka cukrovku nemá, má postižené dolní končetiny. Doktor primář tohle řeší jen nasazování silnějších a silnějších léků s vedlejšími účinky. Důvod a ani příčinu vzniku sami neví.

Kromě farmakoterapie uvádím další možnosti, je potřebné domluvit se o nich s ošetřujícím lékařem, co sám by doporučil dle reálného stavu vaší maminky. Naše poradna může dát jen obecný rozklad, praktické řešení v reálu je na ošetřujícím lékaři.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: