Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pobyt v nemocnici

13.6.2011 | Jana Kouřilová

Dobrý den, prosím o radu. Máme 92 letou babičku, na kterou bere opatrovné její vnuk. Dnešním dnem byla převezena se zápalem plic do nemocnice a nevíme, jestli je nutné podniknout nějaké kroky v návaznosti na opatrovné. Jestli část náleží nemocnici a pokuď ano, co je nutné udělat. Děkuji moc. Jana

Zatím počkejte, jak se zdravotní stav babičky bude vyvíjet.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: