Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Plná moc od dlouhodobě nemocného

27.6.2016 | Rudolf Veselý

Dobrý den.
Starám se o dlouhodobě nemocnou manželku ,Parkinsonova nemoc,nemůže chodit,a potřeboval bych mít plnou moc pro všechny možnosti se kterými mám dnes problém.(příjem dopisů které jsou doporučeně,jen do vlastních rukou adresáta,příjem peněžních částek a ostatní vyřizování ohledně jejich potřeb.Děkuji za odpověď.

Manželka vám podepíše plnou moc např. http://vzory-smluv.hyperinzerce.cz/plne-moci/generalni-plna-moc/. Vhodně je dohovoříte se s notářem, jak by si situaci představoval k vyřešení. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: