Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Plná moc od dlouhodob nemocného

8.10.2016 | Sedlářová

Dobrý den,
potřebovala bych od Vás radu, jak získat plnou moc od člověka, který ji nedokáže podepsat? Náš děda leží dlouhodobě v nemocnici (momentálně na LDN) a nutně potřebujeme plnou moc, abychom mohli zařizovat vše, co je potřeba (pošta, úřední záležitosti, zařízení pečovatelského domu, apod.). Náš děda by nám tu plnou moc rád podepsal, ale není to v jeho moci. Lze to zařídit jinak? Co máme udělat? Děkuji za případnou radu.

K úkonu potřebujete podpis svědků, o způsobu se domluvte s notářem. V poradně jsou dotazy s odpovědí na dané téma. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: