Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pecovatelsky prispevek

16.1.2018 | Alena Pilgerova

Dobry den. Prosim, mela bych narok na prispevek na peci o manzela. Jsme oba duchodci-manzel ma tezkou cukrovku, onemocneni plic Chopn, tezkou inkontinenci a bez me pomoci seneobejde. Je spatne pohyblivy, leky si sam neni schopny pripravit. Nevim, jestli bych mela narok na nejaky prispevek na peci o nej. Dekuji Pilgerova

Podat žádost s lékařskou zprávou jistě můžete. O nárocích bych nehovořila, ale o okolnostech, které popisujete. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: