Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pečovatelka k seniorce

24.3.2014 | Málková T

Dobrý den, mám prosbu, sháním pečovatelku na víkendy k seniorce 99 let na Vysočině nedaleko jihlavy. Přes týden funguje pečovatelská služba, ale o víkendu ne. Doma je paní sama s manželem a o víkendech nemá kdo pomoci s hygienou. Sami nemohou sehnat nikoho na péči o víkendu, ani mě se to doposud nepodařilo. Máte prosím nějaké kontakty na pečovatelky z okolí jihlavy? Děkuji Málková T

Je vhodné dát svůj požadavek do rubriky inzerce. Do poradny nepatří.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: