Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Pečovatelka?

24.11.2012 | Daniela Krejčí

Dobrý den, pečuji o seniora a sháním nutně za sebe po 1,5 roce náhradu. Proto mě velmi zamrzelo, že můj inzerát zde není opakovaně otištěn, přestože neobsahuje nic závadného. Mohli byste prosím udělat výjimku a sdělit mi, proč nesmí být můj inzerát otištěn? Předem děkuji.

Závadného neobsahuje nic, jen se jedná o náhradu v zahraničí, kterou se náš web nezabývá. Když si přečtete text týkající se inzerce, tak je vše jasné a jednoznačné. Je řada jiných webů, kde vám bez potíží vaši inzerci otisknou.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: