Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pečovatelka

2.4.2013 | Libuše Stauble

Děkuji za odpověď.Samozřejmě dostávám od pána pěníze,ale na úř.práce nám bylo řečeno,že zdrav.pojištění za mě hradí stát,ale soc.pojištění podle nějaké novely zákona si každý hradí sám.Můžete mi to prosím potvrdit? děkuji L.Stauble

Ano, na sociální pojištění nejde ze státního rozpočtu nic. K podrobnější odpovědi doporučuji dotaz směřovat na kontaktní pracoviště krajské pobočky Úřadu práce v místě Vašeho bydliště. Naše poradna je obecnější.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: