Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pečovatelka

6.4.2014 | Alena

dotace na auto pečovatelky ktera se už 3 rokystará o ležici maminku po CMP. Potřebuji být mobilní bydlim s ní na vesnici. jak a kde zařádat. Na co vše má pečovatelka nárok, kde se informovad. Děkuji předem za kontakty.

Přečtěte si rubriku příspěvek na péči. A kontaktujete zdravotně sociální odbor na ÚP se svou specifickou žádostí. Auto si totiž budete muset zajistit jinak, než z dotace.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: