Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pecovat bez smlouvy

3.7.2014 | anna

dobry den,mame podezreni ze pani napravnikova v bohusovicich nad ohri u litomeric provozuje pecovatelstvi o nemocne duchodce bez smluv,a mozna bez registrace o pecovatelstvi.a zdravotni skoly,nebo kurzu.prosime o prosetreni tohoto problemu v nasi spolecnosti.neni tam spolehliva pece.a pecovatelstvi nemuze delat osoba k tomu neprispusobyla.dekujeme

Máte-li důvodné podezření z trestného činu, oznamte vše policii.(T.T.)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: