Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pečovani

5.4.2022 | Gabriela

Mám tatínka 72 let a bydlí se synem 48 let ,který ještě před 3 měsíci byl těžký alkoholik,nyní abstinuje a chtěl by do opatrovnictví otce,který huře chodí,ale nenavštěvuje žádneho lékaře,prý se otec dočetl že muže lékař přijít za ním aby stanovil diagnozu,.Já si myslím že v takovém případě opatrovnictví nedostane,ale jen jsem se chtěla zeptat,děkuji za odpověd

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: