Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péči o nemocné rodiče

16.4.2018 | Dagi

Dobrý den, starám se o rodiče. Taťka je po mrtvici, po rakovině tlustého střeva, vysoký krevní tlak, diabetes. Mamka je po mtrvičce a bere léky na psychiku. Taťka má příspěvek na péči. Já chodím do práce, ale chtěla bych být doma a starat se o ně. Je nějaký příspěvek, abych mohla být doma? Děkuji .

Podívejte se např. https://kupnisila.cz/prispevek-na-peci/. V příspěvku se odráží míru postižení, což váš popis diagnóz nezohledňuje. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: