Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče, podpora a důchod

4.9.2013 | Irena

Dobrý den, jsem ročník 57 - červenec.po necelých 13 letech péče o bezmocného rodiče jsem skončila na ÚP.Podporu v nezaměstnanosti budu pobírat do dubna 2014.Do starobního důchodu mi chybí 4 roky a 8 měsíců.Po skončení pobírání státní podpory,pokud nenajdu práci,uvažuji si platit sama zdravotní a sociální pojištění a odejít do předčasného důchodu.Je to možné?Děkuji.Spozdravem Irena

Možné to je, ale zkuste se zeptat na úřadu práce na případně další možnosti.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: