Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o tetu s rakovinou jater

26.12.2011 | jana srnová

dobrý den ,chtěla bych se na Vás obrátit s radou jde o moji tetu 90 let ,která onemocněla rakovinou jater má už metastáze zda je možné aby se o ni postarala zdravotní asistentka 24 hodin denně bydlí v Brně děkuji

Koho zvolíte a teta s ním bude bude souhlasit a budete mít zajistěnou platbu, tak ten se postará. Zkuste blíže specifikovat dotaz.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: