Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o tetu

29.12.2016 | Marta Petrová

Přeji hezký den a obracím se na Vás s dotazem. Mám tetu, které je 80let a není schopna se postarat o sebe... Alzheimerova choroba, demence...je možné abych se o tetu starala i když bych ji neměla u sebe, ale docházela k ní domů? A kam se obrátit s tímto problémem? Na SSZ, nebo lékař? Děkuji za odpověď

Je třeba kontaktovat praktického lékaře vaší tety. T.T.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: