Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o tatínka

1.10.2010 | Marcela Justová

Dobrý den,
můj tatínek je již od prosince 2009 v léčebně dlohodobě nemocných a je upoutaný na lůžko. Není schopný se sám o sebe postarat.V léčebně mi řekli, že už ho tam dál kvůli pojištovně mít nemohou, a jelikož není volné místo v domově důchodců (ani na přechodný pobyt), musí mi tatínka dát domů.Já jsem ovšem v částečném invalidním důchodu a o tatínka bych se nedokázala postarat.Budu vděčná za jakoukoli radu.Předem děkuji.

Budete muset zjistit místní možnosti, zeptáte se na zdravotně sociálním odboru, dále můžete kontaktovat praktického lékaře, probrat s ním zdravotní stav tatínka, podívat se po možnostech pečovatelské služby.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: