Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o tatínka

27.5.2014 | Marie

Dobrý den, mám tatínka,kterému je 67 let, prodělal rakovinu konečníku, byl operován a od té doby neudrží stolici a nosí pleny. Od ledna je v LDN, ale 11.6 ho chtějí pustit domu. Máme žádost do domova důchodců, ale ta čekací doba je dlouhá, chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaké jiné zařízení, bez té čekací doby. Má další dvě dcery okolo 36 let, ale ani jedna není schopna se postarat. Je mi 19 let, upřímně na tuto péči nemám, prožila jsem si to už jednou se svou maminkou.

Nepíšete lokalitu. Svůj dotaz budete muset ověřit v místě, včetně možnosti ambulantní a terénní služby, případné zajištění privátní služby.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: