Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o staršího nemocného

11.6.2021 | Ing.Jiří Ostrovský

Dobrý den,
mám bratrance v Praze 6-Suchdole, je dlouhodobě nemocný (problém s chůzí, lupénka a další), ale je komunikativní, vyžaduje ale dosti častou péči (hygiena, rehabilitace). Zatím je v nemocnici, ale asi za 1 týden ho mají propustit domů. Existují ústavy nebo zařízení (soukromá)´někde v okolí, kde by se o něho postarali?

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!! Dotazy tudíž nebudou zodpovězeny, je zbytečné jejich vkládání. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: