Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o staršího dlouhodobě nemocného

4.2.2017 | Ewa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné zajistit celodenní péči o osmdesátiletou maminku. Maminka je po několika mrtvičkách, třikrát týdně dojíždí na dialýzu. Má veliké bolesti nohou, zejména při dialýzách, špatně chodí, používá chodítko. Není už schopna se o vše postarat sama. Do domova nechce, chce zůstat ve svém bytě. Je tato služba hrazena pojišťovnou, nebo se vše musí platit? Kde se dá tato služba zajistit? Zahrnuje péči na celý den nebo jen na několik hodin?
Moc děkuji za radu, za kontakt. Ewa

Stránky pečující koncem ledna 2017 skončily.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: