Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


pece o starsiho clena rodiny

2.1.2012 | karel

tchanovi bude letos v cervnu 80.let.ma prukazku ztp/p.chtel by pozadat o castecnou bezmocnost,ale nebi jak nato.proto to skousim touto cestou.v jake vyssi se tato castka dnes pohybuje a je pravda,ze by musel odevzdat ridicsky prukaz a nesmel by autem jezdit,jedna se o cloveka,ktery potrebuje pomoc pri chuzi,pomoc pri vlezani do vany a naopak.chodime s manzelkou rodicum nakupovat,jelikoz i tchyni je pres 80.let a jeji pohyby take nejsou jiz tak,jak by meli byt,kdyz je clovek mladsi.jinak se starame a pecujeme o rodice a snazime se jim pomoci ve vsem co púotrebuji dekuji za odpoved

Bylo by vhodné, kdybyste se podíval na stránky MPSV na současné sociální dávky a také na odpovědi v naší poradně. Pro vašeho tchána by bylo vhodné zažádat o příspěvek na péči.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: