Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o starého člověka

20.11.2019 | Sabina

Dobrý večer,máme dědu který je na tom veloice špatně.pred 10 lety měl mrtvičku.Léčí se na cukrovku,několikrrát teď za poslednidobou měl HIPO.Ted naposledy,pred 14 dny, nám děda prodělal infarkt a je zatím v peci lekaru.Ted nam oznamili ,ze dědu uz nemůžou hospitalizovat a že ho musí přendat do LDN.Děda to ještě neví,a ten největší problém je,ze když by tam šel hrozne by ho to dostalo.Má pritelkyni která je na tom neni zdravotně také moc dobře.Vim,ze by byl rad spíš doma v teple u televize,ale jelikož se nemůže pohybovat tak by potreboval nejakou pečovatelku.Chci se tedy zeptat jake jsou pravidla pro tento postup?Aby mohl byt doma,cisty a mel co potřebuje.Děkuji moc Palečková

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna 2019 skončila!!! TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: