Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o seniorku

21.3.2017 | Jana Marková

Prosím o radu, maminka upadla a zlomila si kost v rameni, je hospitalizovaná ale jen krátkodobě. Já pracuji a nemohu se o ní celodenně starat, mamka žije v bytě sama. Je možné umístnění po dobu fixace nehybné ruky, než by mohla být opět sama doma. Jedná se o cca 6-10týdnů.. Je jí 82let. Děkuji za zprávu

Domluvte se s sociální pracovnicí tam, kde je maminka v současnosti hospitalizovaná. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: