Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o seniora

26.1.2018 | Martina Čermáková

prosím vás chceme si vzít k sobě maminku kamaráda, je jí 82 let, syn jí zemřel před čtyřmi lety na rakovinu a nikoho nemá, z důvodu že loni v létě snědla léky ji dali do psychiatrické nemocnice, má požádáno o domov důchodců ale máme strach že se toho nemusí dožít, nechceme aby zemřela v "blázinci", děkuji za odpověď

Není mně jasné, jaký je váš dotaz, na který bych mohla reagovat. Zkuste víc specifikovat. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: