Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o rodiče

10.1.2018 | Marie Stávková

Mám otce 85 let nevidomého těžce se pohybujícího a matku77 let neslyšící těžce se pohybuje.Jak mám postupovat abych mohla o ně pečovat a nebyla bych nějak krácena na penězích.Jsem sama ve vlastním domě.Rodiče bydlí vedle.Jestli se mě bude péče počítat na důchod?Abych nepřišla o práci?Prosím o radu,případně na koho se obrátit, děkuji.

Obraťte se na zdravotně sociální odbor v místě vašeho trvalého bydliště. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: