Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o rodiče

7.5.2016 | vladimira

Chci se postarat o staré a nemocné rodiče,nevím,jak se jmenuje příspěk...při dítěti se to jmenuje mateřska dovolená a pak rodičovská dovolená u péče o rodiče se jedná o jaký příspěvek? Nechce mi říct,že mě budou platit rodiče za příspěk o osobu blízkou.....nevím,jak péče o rodiče bude dlouho trvat nevím.....rešit to paragrafem...zaplatí se mi paragraf je n jedenkrát za jednu diagnuzu za třeba tři roky a doma s nimi budu muset být.Do domava pro seniory je dávat nechci. děkuji fialová

Podívejte se příspěvek na péči. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: