Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o rodiče

8.1.2020 | Simona Marková

Moje maminka 82 roků- trpí Alzheimrem její manžel 90roků už není schopen se sám o ni postarat je možné dostat paragraf -jako je to u děti - na jejich ošetřování. Třeba cca na tři měsíce . Nebo musím dat v práci výpověď ??? Mají už oba přiznané dávky na péči 2 stupně . Zatím se o ne stará můj bratr 60roků ale starost je čím dal náročnější a pro nej jako pro navíc neslyšícího už celkem obtížná . Dekuji

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna 2019 skončila!!! TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: