Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o prababičku

19.9.2016 | Hrdinová Eliška

Kdyby to šlo, už dávno jí to zařídím. Bohužel, nenechá se přemluvit, babička ji vždy když přijede vynadá, že se s námi vůbec baví. A prababička mlčí, pak říká, že to nejde, že jí babička potřebuje a tak.. Že bez ní by to finančně nezvládla, což má pravdu, ale to už není náš problém. Jenomže prababička se prostě nechce hnout. Nechá si od ni vždy vše nakecat .. Už nevíme co dělat.

Některé situace se zdají neřešitelné, pomůže náhoda, příležitost. A ta, jak víte, přeje připraveným.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: