Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Péče o ovdovělou 85 letou maminku

15.5.2014 | Milan Ondráček

Dobrý den,mám dotaz zdali by mi byla poskytnuta péče o maminku.Žije sama má 85 roků a kouoání a návštěvu lékaře už těžko zvládá.Taktéž v domácnosti zajištění topení a věcí běžných k životu jí dělá problémy.Mám dotaz zdali by nám vznikl nárok na opatrovnictví a zdali opatrovnictví může zajistit i manžel tedy zeť moji maminky.Děkuji

Konzultujte svůj dotaz na zdravotně sociálním odboru ÚP a především zkuste si přečíst odpovědi na podobné dotazy v poradně.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: