Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


péče o osobu blízkou II.stupen

15.4.2011 | Hanka

Dobrý den,
jsem na MD a ta mi končí 1.5.2011 a měla bych nastoupit do práce. Do práce nastoupit nemohu jelikož jsme se přestěhovali 130km dál. V práci ví, že budu dávat vypověd. A ted bych ráda věděla ještě se starám o osobu blízkou II.stupen 83let (manželovo babičku). Asi tak 1,5roku. Babička nemůže bít bez dozoru ...
A 2.5 se jdu nahlásit na pracovní ůřad.
Jak to ted bude? Vím, že budu stále pobírat peníze za péči o osobu blízkou ( tedy babička). A od pracovního ůřadu budu taky něco dostávat? A nebo ne.
Moc děkuji za odpověd

Je otázkou, kde jste pracovala a kolik pobirala peněz před mateřskou dovolenou, vše zhodnotí s podrobnějším rozborem na pracovním úřadě.
Jen si neodpustím - "Babičku nebijte bez dozoru" -podívejte se i na gramatiku, nejen na finance.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: